W 2013 roku pod szyldem Royal Hair powstał profesjonalny salon, stworzony z miłości i pasji do włosów. założony przez doświadczoną mistrzynię fryzjerstwa Anetę Klinger. Miejsce, w którym pracują zawodowcy cechujące się otwartością, kreatywnością i dbałością o każdy nawet drobny szczegół . To własnie tutaj, w samym centrum Łodzi, spotkasz najbardziej wykwalifikowaną kadrę specjalistów w swoich dziedzinach. Nasz Team zapewni Państwu kompleksową obsługę z zakresu fryzjerstwa, pełnej kosmetologii, kosmetyki, medycyny estetycznej, przedłużania i zagęszczania rzęs  i masażu.

Tutaj nie trendy są najważniejsze, tylko spełnienie Twoich oczekiwań, Twój uśmiech na twarzy i najwyższa jakość świadczonych usług .

Dla Royal Hair, to Wy jesteście najważniejsi.

Aneta

Mistrz Fryzjerstwa

Ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.